Jazz

Muzyka na żywo

Kompozycja stylu, wyjątkowej muzyki i zachwycającej kuchni

Nasza restauracja w klimacie muzycznym jest poświęcona pamięci Tima ojca, który zajmował się profesjonalnie muzyką przez pierwszą połowę życia. Zobaczycie u nas na ścianach nie tylko jego fotografie, ale i innych znanych muzyków z całego świata – głównie jazzowych. Regularnie organizujemy wieczory z muzyką na żywo, gdzie przy akompaniamencie pianistów, gitarzystów, a nawet saksofonistów możemy zrelaksować się przy lampce wina.

Magiczne miejsce

Jagniatkowa Koliba to miejsce pełne klimatu, uroku gdzie odpoczniesz od zgiełku miast i ulicznego gwaru. Miejsce, gdzie na kolacje serwujemy jazz (i nie tylko), przekładany ciepłem kominka i zapachem palonego drzewa.

Jazz i spokój

Zapraszamy na nasze cykliczne Wieczory z Muzyką na Żywo, podczas których zrelaksujecie się w świetnym towarzystwie. Aktualny plan wydarzeń znajdziecie tutaj. Do zobaczenia!

Wspaniałe miejsce z niesamowitą atmosferą.
Wpadnijcie koniecznie wieczorem aby posiedzieć przy dobrej muzyce. Tłoczno – wspaniale! Właściciele na pewno znajdą dla Was miejsce 🙂

Agnieszka

Rewelacyjni właściciele, super elastyczne podejście, np. do specyficznych potrzeb biegaczy 🙂 Fajna lokalizacja z bliskim wyjściem na szlaki..

Jacek

Cudowne, klimatyczne miejsce, do którego z pewnością powrócimy. Klimatyczne miejsce, w którym można się poczuć jak w domu a to wszystko za sprawą wspaniałych gospodarzy i wypełniającej dom muzyki.
W pokojach czysto i ciepło, nie ma do czego się przyczepić. Polecam wszystkim szukającymy miejsca do wypoczynku.

Aleksandra

10 dniowy pobyt w Kolibie dostarczył nam wspaniałych wrażeń i wspaniałego wypoczynku. Gospadarze stworzyli przyjemną rodzinną atmosferę
Renata

Spędziliśmy tu piękny czas w czasie Świat Wielkanocnych z cała rodzica. Stylowe i wygodne pokoje, klimatyczne lobby, pyszne jedziecie i najpyszniejsze wino 🙂
Krzysztof

Nietypowe miejsce na mapie górskich miejsc noclegowych, ze świetnymi śniadaniami angielskimi (przygotowywanymi przez Anglika) i z przestronnymi, ciekawie urządzonymi pokojami. Właściciele wkładają serce w to, żeby każdy czuł się jak w domu. Na miejscu można domówić smaczne potrawy na obiad lub kolację. Obiekt posiada kilka stref, w których można wypocząć. Wszystkiego pilnuje czujny Nero 🙂 Pozdrawiamy całą jagniątkową ekipę!
Łukasz

+48 791 701 009
ul. Agnieszkowska 1, Jagniątków
info@jagniatkowakoliba.pl