ZASADY I INFORMACJE

Regulamin obiektu

 1. Pokój wynajmowany jest na doby.
 2. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 do godz. 11:00 dnia następnego.
 3. Odbiór kluczy I oplata za pobyt dokonywane są w recepcji.
 4. Gość obiektu nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 5. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi I upewnić się ze są zamknięte na klucz.
 6. W Kolibie przyjmujemy dzieci od 12 roku życia.
 7. Przez cały czas pobytu w Kolibie dzieci poniżej 16 lat muszą znajdować się pod stalla opieką I nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia I lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
 8. W Kolibie obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia następnego.
 9. Osoby nie zameldowane w obiekcie mogą przebywać gościnnie w pokoju od godz. 11:00 do godz. 21:00.
 10. Obiekt ma obowiązek zapewnić:
 • warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa.
 • bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu.
 • profesjonalna I uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w obiekcie,
 • wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas gdy wyrazi takie życzenie,
 • obiekt dołoży starań, by w miarę posiadanych możliwości złagodzić wszelkie niedogodności.
 1. Koliba nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty pieniędzy lub jakichkolwiek rzeczy materialnych.
 2. Koliba nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 3. Gość powinien zawiadomić pracownika Koliby o wystąpieniu szkody w wynajmowanym pokoju lub na terenie Koliby niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 4. Gość obiektu ponosi odpowiedzialność materialna za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia I urządzeń technicznych obiektu powstałych z jego winy lub winy odwiedzającego go gościa.
 5. Jeśli Gość pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających zakłóca spokój innych Gości lub funkcjonowanie Koliby, może zostać z niej usunięty.
 6. Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy.
 7. Po zakończonym pobycie każdy pokój podlega sprawdzeniu przez pracownika recepcji w obecności Gościa obiektu. Celem wykluczenia ewentualnych szkód.
 8. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek w wysokości 30% ogólnej kwoty pobytu przepada w całości. Istnieje możliwość przełożenia daty pobytu w zależności od wolnych terminów.
 9. Jeżeli Gość nie dojedzie w dniu rozpoczęcia rezerwacji dalszy pobyt zostanie anulowany, a zadatek nie zostaje zwrócony.
 10. Zwierzęta nie są akceptowane.
 11. Zabrania się palenia tytoniu na terenie całej Willi.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się używania w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych I innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.
 13. Przedmioty osobiste pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą wysłane na adres wskazany przez Gości. W przypadku nie otrzymania takiej informacji przedmioty będą przechowywane przez miesiąc.
 14. Za palenie tytoniu w pokoju obowiązuje kara 1000zl.
 15. Gość dokonujący rezerwacji oświadcza, że zapoznał się z regulaminem I akceptuje jego warunki.
opinie

Opinie Gości

Wspaniałe miejsce z niesamowitą atmosferą.
Wpadnijcie koniecznie wieczorem aby posiedzieć przy dobrej muzyce. Tłoczno – wspaniale! Właściciele na pewno znajdą dla Was miejsce 🙂

Agnieszka

Spędziliśmy tu piękny czas w czasie Świat Wielkanocnych z cała rodzica. Stylowe i wygodne pokoje, klimatyczne lobby, pyszne jedziecie i najpyszniejsze wino 🙂
Krzysztof

Cudowne, klimatyczne miejsce, do którego z pewnością powrócimy. Klimatyczne miejsce, w którym można się poczuć jak w domu a to wszystko za sprawą wspaniałych gospodarzy i wypełniającej dom muzyki.
W pokojach czysto i ciepło, nie ma do czego się przyczepić. Polecam wszystkim szukającymy miejsca do wypoczynku.

Aleksandra

10 dniowy pobyt w Kolibie dostarczył nam wspaniałych wrażeń i wspaniałego wypoczynku. Gospadarze stworzyli przyjemną rodzinną atmosferę
Renata

Rewelacyjni właściciele, super elastyczne podejście, np. do specyficznych potrzeb biegaczy 🙂 Fajna lokalizacja z bliskim wyjściem na szlaki..

Jacek

Nietypowe miejsce na mapie górskich miejsc noclegowych, ze świetnymi śniadaniami angielskimi (przygotowywanymi przez Anglika) i z przestronnymi, ciekawie urządzonymi pokojami. Właściciele wkładają serce w to, żeby każdy czuł się jak w domu. Na miejscu można domówić smaczne potrawy na obiad lub kolację. Obiekt posiada kilka stref, w których można wypocząć. Wszystkiego pilnuje czujny Nero 🙂 Pozdrawiamy całą jagniątkową ekipę!
Łukasz

ODWIEDŹ JAGNIĄTKOWĄ KOLIBĘ

Spędź miło czas…

+48 791 701 009
ul. Agnieszkowska 1, Jagniątków
info@jagniatkowakoliba.pl